Domstad Dodgers Softbal Dames 2

Trainer / Coach:
Marc Gussenhoven

Assistent(en):
Rob Blankwater

Trainingsdag:
Donderdag


Laatste uitslag

Maandag 13 september 2021 om 20:00 uur:

vs

Hilversum Hurricanes DS3

20 - 10

Domstad Dodgers DS3

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 26 september 2021 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers DS3

Hilversum Hurricanes DS3

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-09-2021 10:00 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS3
26-09-2021 10:30 Domstad Dodgers DS3 Wombats DS2
27-09-2021 18:00 Wyck Lions DS1 Domstad Dodgers DS3
03-10-2021 10:30 Domstad Dodgers DS3 Zuidvogels DS2

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
13-09-2021 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Domstad Dodgers DS3 20 - 10
05-09-2021 10:30 Domstad Dodgers DS3 Red Caps DS2 7 - 14
30-08-2021 20:00 Zuidvogels DS2 Domstad Dodgers DS3 15 - 14
22-08-2021 10:30 Domstad Dodgers DS3 Wyck Lions DS1 8 - 14
16-08-2021 19:30 Wombats DS2 Domstad Dodgers DS3 6 - 23
12-07-2021 19:00 Red Caps DS2 Domstad Dodgers DS3 17 - 10
05-07-2021 19:30 Wombats DS2 Domstad Dodgers DS3 14 - 18
27-06-2021 13:00 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS3 3 - 5

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Zuidvogels DS2971101512995
2Red Caps DS21061301312883
3Hilversum Hurricanes DS396030128681
4Wyck Lions DS194050810395
5Domstad Dodgers DS382060493105
6Wombats DS291080272152
7Zuidvogels DS200000000
8Zuidvogels DS200000000

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl