Domstad Dodgers Softbal Dames 3

Trainer / Coach:
Pietro Campesato

Trainingsdag:
Donderdag


Laatste uitslag

Woensdag 16 september 2020 om 20:00 uur:

vs

Hilversum Hurricanes DS3

17 - 12

Domstad Dodgers DS3

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
16-09-2020 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Domstad Dodgers DS3 17 - 12
09-09-2020 18:30 Matchmakers DS1 Domstad Dodgers DS3 23 - 2
06-09-2020 10:30 Domstad Dodgers DS3 Wyck Lions DS1 7 - 6
24-08-2020 19:30 Wombats DS2 Domstad Dodgers DS3 6 - 5
23-08-2020 16:00 Domstad Dodgers DS3 Red Caps DS2 2 - 22
12-08-2020 20:00 Houten Dragons DS1 Domstad Dodgers DS3 12 - 5
12-07-2020 10:30 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS3 3 - 20

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Matchmakers DS11080201613656
2Red Caps DS287010147644
3Hilversum Hurricanes DS3860201210961
4Houten Dragons DS18305069168
5Wyck Lions DS18305066582
6Domstad Dodgers DS371060236106
7Wombats DS291080243139

Agenda

Geen activiteiten gepland

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact