Domstad Dodgers Softbal Dames 3

Trainer / Coach:
Pietro Campesato

Trainingsdag:
Donderdag


Programma

Datum Tijd Thuis Uit
12-05-2019 14:00 Giants / High Tech Hitters DS1 Domstad Dodgers DS3
19-05-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Blue Socks DS1
24-05-2019 19:30 Eagles DS1 Domstad Dodgers DS3
29-05-2019 19:00 Knickerbockers Domstad Dodgers DS3
05-06-2019 19:30 WSB DS1 Domstad Dodgers DS3
16-06-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 WSB DS1
23-06-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Falcons DS1
24-06-2019 20:00 Hilversum Hurricanes DS2 Domstad Dodgers DS3
30-06-2019 14:00 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS2
07-07-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Giants / High Tech Hitters DS1
14-07-2019 10:30 Blue Socks DS1 Domstad Dodgers DS3
25-08-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Eagles DS1
01-09-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Knickerbockers
06-09-2019 18:30 WSB DS1 Domstad Dodgers DS3
16-09-2019 18:30 Falcons DS1 Domstad Dodgers DS3
29-09-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS2

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
15-04-2019 19:00 Falcons DS1 Domstad Dodgers DS3 5 - 4
07-04-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Knickerbockers 9 - 3

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Hilversum Hurricanes DS2220004218
2Eagles DS1110002220
3Giants / High Tech Hitters DS111000253
4Domstad Dodgers DS3210102138
5WSB DS110010035
6Blue Socks DS1100100211
7Knickerbockers200200919
8Falcons DS1210120526

Agenda

Apr 21

Season Kickoff BBQ

Aanvang: 14:00u

Mei 6

ALV

Aanvang: 20:00u

Mei 10

Pubquiz

Aanvang: 20:00u

Jun 14

Jongens tegen de Meisjes

Jul 6

Summer fun day

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact