Domstad Dodgers Softbal Dames 3

Trainer / Coach:
Pietro Campesato

Trainingsdag:
Donderdag


Laatste uitslag

Woensdag 16 september 2020 om 20:00 uur:

vs

Hilversum Hurricanes DS3

17 - 12

Domstad Dodgers DS3

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 4 oktober 2020 om 10:30 uur:

vs

Domstad Dodgers DS3

Houten Dragons DS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
04-10-2020 10:30 Domstad Dodgers DS3 Houten Dragons DS1
05-10-2020 18:30 Red Caps DS2 Domstad Dodgers DS3
18-10-2020 10:30 Domstad Dodgers DS3 Wombats DS2

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
16-09-2020 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Domstad Dodgers DS3 17 - 12
09-09-2020 18:30 Matchmakers DS1 Domstad Dodgers DS3 23 - 2
06-09-2020 10:30 Domstad Dodgers DS3 Wyck Lions DS1 7 - 6
24-08-2020 19:30 Wombats DS2 Domstad Dodgers DS3 6 - 5
23-08-2020 16:00 Domstad Dodgers DS3 Red Caps DS2 2 - 22
12-08-2020 20:00 Houten Dragons DS1 Domstad Dodgers DS3 12 - 5
12-07-2020 10:30 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS3 3 - 20

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Red Caps DS287010147644
2Matchmakers DS186020129848
3Hilversum Hurricanes DS36402087947
4Houten Dragons DS17304068460
5Wyck Lions DS17304066459
6Wombats DS271060229102
7Domstad Dodgers DS371060236106

Agenda

Sep 23

ALV

Aanvang: 20:00u

Nov 7

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact