Domstad Dodgers Softbal Dames 3

Trainer / Coach:
Pietro Campesato

Trainingsdag:
Donderdag


Laatste uitslag

Zondag 13 oktober 2019 om 10:30 uur:

vs

Blue Socks DS1

5 - 3

Domstad Dodgers DS3

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
13-10-2019 10:30 Blue Socks DS1 Domstad Dodgers DS3 5 - 3
06-10-2019 14:00 WSB DS1 Domstad Dodgers DS3 18 - 6
01-09-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Knickerbockers 13 - 3
25-08-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Eagles DS1 3 - 7
14-07-2019 10:30 Blue Socks DS1 Domstad Dodgers DS3 16 - 8
07-07-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Giants / High Tech Hitters DS1 4 - 6
30-06-2019 14:00 Domstad Dodgers DS3 Hilversum Hurricanes DS2 9 - 8
24-06-2019 20:00 Hilversum Hurricanes DS2 Domstad Dodgers DS3 18 - 3
16-06-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 WSB DS1 9 - 18
05-06-2019 19:30 WSB DS1 Domstad Dodgers DS3 10 - 8
29-05-2019 20:00 Knickerbockers Domstad Dodgers DS3 13 - 8
24-05-2019 19:30 Eagles DS1 Domstad Dodgers DS3 24 - 2
19-05-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Blue Socks DS1 8 - 20
12-05-2019 14:00 Giants / High Tech Hitters DS1 Domstad Dodgers DS3 17 - 0
15-04-2019 19:00 Falcons DS1 Domstad Dodgers DS3 5 - 4
07-04-2019 10:30 Domstad Dodgers DS3 Knickerbockers 9 - 3

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Eagles DS115131102713954
2WSB DS115111302315891
3Hilversum Hurricanes DS21461701395109
4Giants / High Tech Hitters DS1166190139498
5Blue Socks DS1166010012128148
6Knickerbockers1350801088109
7Domstad Dodgers DS31530122493186
8Falcons DS13102201234

Agenda

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact