Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Paco Kamil

Assistent(en):
Mickel van Kouwen en Jeroen van Welsem

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Zondag 6 oktober 2019 om 15:00 uur:

vs

Houten Dragons H2

11 - 13

Domstad Dodgers H4

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
06-10-2019 15:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H4 11 - 13
22-09-2019 13:30 Panters H1 Domstad Dodgers H4 11 - 13
14-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Falcons H2 12 - 6
08-09-2019 10:00 Domstad Dodgers H4 Knickerbockers H1 11 - 11
01-09-2019 10:30 Wombats H3 Domstad Dodgers H4 14 - 6
24-08-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Green Hearts H1 9 - 7
14-07-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Panters H1 5 - 14
07-07-2019 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4 14 - 13
23-06-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H4 7 - 2
18-06-2019 19:00 Domstad Dodgers H4 Quick Amersfoort H3 13 - 8
01-06-2019 15:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H4 15 - 6
25-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Houten Dragons H2 6 - 8
18-05-2019 12:00 Wombats H2 Domstad Dodgers H4 11 - 4
05-05-2019 13:00 Knickerbockers H1 Domstad Dodgers H4 11 - 10
28-04-2019 15:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H4 18 - 4
20-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H3 7 - 6
06-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Nieuwegein Diamonds H2 11 - 6

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Green Hearts H117160103225259
2Panters H118140402819590
3Domstad Dodgers H316130302619778
4Wombats H216130302616184
5Knickerbockers H117818017140139
6Houten Dragons H2188010016151171
7Domstad Dodgers H417719015145178
8Quick Amersfoort H316619013115162
9Nieuwegein Diamonds H2175012010112226
10Hilversum Hurricanes H216321108112172
11Wombats H317301406112171
12Falcons H21721140577239

Agenda

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact