Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Rob Iesberts

Trainingsdag:
Woensdag en dinsdag


H3 is een team vol gezelligheid en echte honkbal liefhebbers. Het team vol met oud gediende leveren nog wekelijks een top potje honkbal. Op hun goede dag is iedereen een maatje te klein voor hun ;-)

Laatste uitslag

Zondag 19 september 2021 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H4

15 - 0

Panters H1

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 26 september 2021 om 11:00 uur:

vs

Nieuwegein Diamonds H2

Domstad Dodgers H4

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-09-2021 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4
03-10-2021 10:00 Domstad Dodgers H4 Nieuwegein Diamonds H2
09-10-2021 10:00 Quick Amersfoort H3 Domstad Dodgers H4

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
19-09-2021 10:00 Domstad Dodgers H4 Panters H1 15 - 0
12-09-2021 14:30 Panters H2 Domstad Dodgers H4 1 - 19
05-09-2021 10:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H2 10 - 0
29-08-2021 11:00 Houten Dragons H3 Domstad Dodgers H4 2 - 25
18-07-2021 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H4 2 - 9
10-07-2021 14:00 Wombats H3 Domstad Dodgers H4 0 - 13
04-07-2021 10:00 Domstad Dodgers H4 HCAW H5 3 - 6
27-06-2021 10:00 Domstad Dodgers H4 Hilversum Hurricanes H2 11 - 0

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1HCAW H5980101610029
2Domstad Dodgers H4870101410511
3Hilversum Hurricanes H296030127055
4Quick Amersfoort H375020107237
5Houten Dragons H394050858111
6Panters H26303064854
7Panters H16402266431
8Wombats H29306065172
9Nieuwegein Diamonds H29306064791
10Falcons H24202043336
11Houten Dragons H291080251116
12Wombats H37007003591

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl