Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Paco Kamil

Assistent(en):
Mickel van Kouwen en Jeroen van Welsem

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Zondag 4 oktober 2020 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H4

6 - 1

HCAW H4

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
04-10-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 HCAW H4 6 - 1
26-09-2020 14:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H4 5 - 10
20-09-2020 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4 2 - 32
13-09-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Knickerbockers H1 4 - 7
06-09-2020 10:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H4 2 - 9
23-08-2020 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H4 1 - 2
16-08-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Panters H2 10 - 9
09-08-2020 14:00 Falcons H2 Domstad Dodgers H4 1 - 17
12-07-2020 10:00 Quick Amersfoort H3 Domstad Dodgers H4 3 - 9
05-07-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H2 21 - 0

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1HCAW H412100202016258
2Domstad Dodgers H41090101812031
3Quick Amersfoort H396120139063
4Houten Dragons H212615013118114
5Knickerbockers H195130117581
6Falcons H2115150117880
7Hilversum Hurricanes H210415096368
8Wombats H211308066996
9Nieuwegein Diamonds H2101180343155
10Panters H21210110268140

Agenda

Geen activiteiten gepland

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact