Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Paco Kamil

Assistent(en):
Mickel van Kouwen en Jeroen van Welsem

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Zaterdag 1 juni 2019 om 15:00 uur:

vs

Hilversum Hurricanes H2

15 - 6

Domstad Dodgers H4

Eerstvolgende wedstrijd

Dinsdag 18 juni 2019 om 19:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H4

Quick Amersfoort H3

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
18-06-2019 19:00 Domstad Dodgers H4 Quick Amersfoort H3
23-06-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H4
29-06-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Falcons H2
07-07-2019 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4
14-07-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Panters H1
24-08-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Green Hearts H1
01-09-2019 10:30 Wombats H3 Domstad Dodgers H4
08-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Knickerbockers H1
22-09-2019 13:30 Panters H1 Domstad Dodgers H4
28-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H2
05-10-2019 15:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H4

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
01-06-2019 15:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H4 15 - 6
25-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Houten Dragons H2 6 - 8
18-05-2019 12:00 Wombats H2 Domstad Dodgers H4 11 - 4
05-05-2019 13:00 Knickerbockers H1 Domstad Dodgers H4 11 - 10
28-04-2019 15:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H4 18 - 4
20-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H3 7 - 6
06-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Nieuwegein Diamonds H2 11 - 6

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Green Hearts H1880001612622
2Domstad Dodgers H3980101612236
3Panters H187010147929
4Wombats H275020106645
5Quick Amersfoort H385030106963
6Houten Dragons H285030107465
7Knickerbockers H19405086684
8Domstad Dodgers H47205044875
9Nieuwegein Diamonds H292070450108
10Wombats H310208045487
11Hilversum Hurricanes H28116035678
12Falcons H290180119137

Agenda

Jul 6

Summer fun day

Aug 31

Familiemix

Sep 8

O'Leary's Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00u

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact