Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Paco Kamil

Assistent(en):
Mickel van Kouwen en Jeroen van Welsem

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Zondag 20 september 2020 om 11:00 uur:

vs

Nieuwegein Diamonds H2

2 - 32

Domstad Dodgers H4

Eerstvolgende wedstrijd

Zaterdag 26 september 2020 om 14:00 uur:

vs

Houten Dragons H2

Domstad Dodgers H4

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-09-2020 14:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H4
04-10-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 HCAW H4
11-10-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Falcons H2
18-10-2020 10:30 Panters H2 Domstad Dodgers H4

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
20-09-2020 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4 2 - 32
13-09-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Knickerbockers H1 4 - 7
06-09-2020 10:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H4 2 - 9
23-08-2020 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H4 1 - 2
16-08-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Panters H2 10 - 9
09-08-2020 14:00 Falcons H2 Domstad Dodgers H4 1 - 17
12-07-2020 10:00 Quick Amersfoort H3 Domstad Dodgers H4 3 - 9
05-07-2020 10:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H2 21 - 0

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1HCAW H4980101612440
2Domstad Dodgers H4870101410425
3Houten Dragons H295130119687
4Knickerbockers H185030107177
5Quick Amersfoort H37412097357
6Falcons H29405086468
7Hilversum Hurricanes H29315075165
8Wombats H29306065981
9Nieuwegein Diamonds H281160340129
10Panters H28008004598

Agenda

Sep 23

ALV

Aanvang: 20:00u

Nov 7

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact