Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Paco Kamil

Assistent(en):
Mickel van Kouwen en Jeroen van Welsem

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Zaterdag 24 augustus 2019 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H4

9 - 7

Green Hearts H1

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 1 september 2019 om 10:30 uur:

vs

Wombats H3

Domstad Dodgers H4

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
01-09-2019 10:30 Wombats H3 Domstad Dodgers H4
08-09-2019 10:00 Domstad Dodgers H4 Knickerbockers H1
14-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Falcons H2
22-09-2019 13:30 Panters H1 Domstad Dodgers H4
28-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H2
05-10-2019 15:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H4

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
24-08-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Green Hearts H1 9 - 7
14-07-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Panters H1 5 - 14
07-07-2019 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4 14 - 13
23-06-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H4 7 - 2
18-06-2019 19:00 Domstad Dodgers H4 Quick Amersfoort H3 13 - 8
01-06-2019 15:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H4 15 - 6
25-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Houten Dragons H2 6 - 8
18-05-2019 12:00 Wombats H2 Domstad Dodgers H4 11 - 4
05-05-2019 13:00 Knickerbockers H1 Domstad Dodgers H4 11 - 10
28-04-2019 15:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H4 18 - 4
20-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H3 7 - 6
06-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Nieuwegein Diamonds H2 11 - 6

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Green Hearts H113120102419243
2Wombats H213110202214274
3Panters H112100202013552
4Domstad Dodgers H312100202015559
5Knickerbockers H1126060129095
6Houten Dragons H213607012101123
7Quick Amersfoort H31250701085121
8Domstad Dodgers H4124080890125
9Nieuwegein Diamonds H2134090883167
10Falcons H2122190557173
11Hilversum Hurricanes H21321100585138
12Wombats H31320110486131

Agenda

Aug 31

Familiemix

Sep 8

O'Leary's Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00u

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact