Domstad Dodgers Heren 4

Trainer / Coach:
Paco Kamil

Assistent(en):
Mickel van Kouwen en Jeroen van Welsem

Trainingsdag:
Dinsdag


Programma

Datum Tijd Thuis Uit
20-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H3
05-05-2019 13:00 Knickerbockers H1 Domstad Dodgers H4
11-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Panters H1
18-05-2019 12:00 Wombats H2 Domstad Dodgers H4
25-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Houten Dragons H2
01-06-2019 15:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H4
15-06-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Quick Amersfoort H3
23-06-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H4
29-06-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Falcons H2
07-07-2019 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4
24-08-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Green Hearts H1
01-09-2019 10:30 Wombats H3 Domstad Dodgers H4
08-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Knickerbockers H1
22-09-2019 13:30 Panters H1 Domstad Dodgers H4
28-09-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Wombats H2
05-10-2019 15:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H4

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
28-04-2019 15:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H4 Afgelast
06-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H4 Nieuwegein Diamonds H2 11 - 6

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Domstad Dodgers H3220004285
2Green Hearts H1110002210
3Domstad Dodgers H4110002116
4Quick Amersfoort H311000294
5Wombats H211000263
6Wombats H3210102618
7Houten Dragons H200000000
8Panters H100000000
9Hilversum Hurricanes H210010036
10Nieuwegein Diamonds H2100100611
11Knickerbockers H1200200823
12Falcons H2200200426

Agenda

Apr 21

Season Kickoff BBQ

Aanvang: 14:00u

Mei 6

ALV

Aanvang: 20:00u

Mei 10

Pubquiz

Aanvang: 20:00u

Jun 14

Jongens tegen de Meisjes

Jul 6

Summer fun day

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact