Domstad Dodgers Junioren 1

Trainer / Coach:
Damian Zijlstra

Assistent(en):
Tom Renckens

Trainingsdag:
Dinsdag en donderdag


Laatste uitslag

Zaterdag 3 oktober 2020 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers JH1

2 - 20

Orioles JH1

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
03-10-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Orioles JH1 2 - 20
19-09-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 UVV JH1 6 - 7
12-09-2020 14:00 Nuenen JH1 Domstad Dodgers JH1 9 - 4
22-08-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Cardinals JH1 5 - 20
15-08-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Twins JH1 1 - 19
11-07-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Neptunus JH1 2 - 21
04-07-2020 10:00 Storks JH1 Domstad Dodgers JH1 19 - 2

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Alphians JH1770001410029
2Orioles JH197020149551
3Twins JH197020148741
4Cardinals JH17412094965
5Neptunus JH110415098976
6Storks JH15401087028
7UVV JH16213053559
8HSCN JH19216054364
9Gryphons JH18206047083
10Adegeest JH17106022877
11Domstad Dodgers JH170070022115
12Domstad Dodgers JH16006002095

Agenda

Geen activiteiten gepland

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact