Domstad Dodgers Junioren 1

Trainer / Coach:
Damian Zijlstra

Assistent(en):
Tom Renckens

Trainingsdag:
Dinsdag en donderdag


Laatste uitslag

Zaterdag 19 september 2020 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers JH1

6 - 7

UVV JH1

Eerstvolgende wedstrijd

Zaterdag 26 september 2020 om 13:30 uur:

vs

Gryphons JH1

Domstad Dodgers JH1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-09-2020 13:30 Gryphons JH1 Domstad Dodgers JH1
03-10-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Orioles JH1
10-10-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Storks JH1
17-10-2020 10:00 Neptunus JH1 Domstad Dodgers JH1
24-10-2020 14:30 Portland Poema's JH1 Domstad Dodgers JH1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
19-09-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 UVV JH1 6 - 7
12-09-2020 14:00 Nuenen JH1 Domstad Dodgers JH1 9 - 4
22-08-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Cardinals JH1 5 - 20
15-08-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Twins JH1 1 - 19
11-07-2020 10:00 Domstad Dodgers JH1 Neptunus JH1 2 - 21
04-07-2020 10:00 Storks JH1 Domstad Dodgers JH1 19 - 2

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Alphians JH1770001411731
2Twins JH1870101410033
3Orioles JH175020107247
4Storks JH15401087028
5Cardinals JH16402084460
6Neptunus JH18404087858
7HSCN JH17214053751
8UVV JH15113032753
9Adegeest JH16105022469
10Gryphons JH17106026279
11Portland Poema's JH1200200350
12Domstad Dodgers JH16006002095

Agenda

Sep 23

ALV

Aanvang: 20:00u

Nov 7

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact