Domstad Dodgers Junioren 1

Trainer / Coach:
Damian Zijlstra

Assistent(en):
Tom Renckens

Trainingsdag:
Dinsdag


Programma

Datum Tijd Thuis Uit
20-04-2019 10:00 Zuidvogels JH1 Domstad Dodgers JH1
04-05-2019 14:00 Domstad Dodgers JH1 UVV JH1
11-05-2019 15:00 Cardinals JH1 Domstad Dodgers JH1
18-05-2019 14:00 Domstad Dodgers JH1 HCAW JH1
01-06-2019 14:00 Domstad Dodgers JH1 Twins JH1
08-06-2019 14:00 Red Caps JH1 Domstad Dodgers JH1
15-06-2019 13:00 Tex Town Tigers JH1 Domstad Dodgers JH1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
13-04-2019 14:00 Domstad Dodgers JH1 Hoofddorp Pioniers JH2 12 - 11
06-04-2019 13:30 Gryphons JH1 Domstad Dodgers JH1 10 - 29

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1HCAW JH12200044310
2Domstad Dodgers JH12200044121
3Tex Town Tigers JH1220004197
4Red Caps JH12110033025
5Hoofddorp Pioniers JH22101022319
6UVV JH12011012632
7Zuidvogels JH1100100914
8Twins JH1100100712
9Gryphons JH12002001537
10Cardinals JH1200200238

Agenda

Apr 21

Season Kickoff BBQ

Aanvang: 14:00u

Mei 6

ALV

Aanvang: 20:00u

Mei 10

Pubquiz

Aanvang: 20:00u

Jun 14

Jongens tegen de Meisjes

Jul 6

Summer fun day

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact