Bestuur

Het Bestuur bestaat uit de voorzitter, de secretaris en de penningmeester en twee algemene bestuursleden.
 
Functie Naam Email
Voorzitter Maurice Baltus voorzitter@domstaddodgers.nl
Penningmeester Vacant penningmeester@domstaddodgers.nl
Secretaris Cami Tak secretaris@domstaddodgers.nl
Algemene bestuursleden Carlo Tiecken ledenadministratie@domstaddodgers.nl
  Arnoud de Koning arnoud@domstaddodgers.nl
  Jolanda van Dijk jolanda@domstaddodgers.nl
  Irene Alberti irene@domstaddodgers.nl
  Maarten Bakker maarten@domstaddodgers.nl

E-mail: bestuur@domstaddodgers.nl


Het Bestuur is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van Domstad Dodgers en komt gemiddeld eens per 4 weken bij elkaar voor een bestuursvergadering. Het bestuur heeft ook contacten met derden, zoals de Vereniging Sport Utrecht, verschillende onderdelen binnen de gemeente en de bond, de KNBSB.

Elk bestuurslid heeft een eigen portefeuille. Voor iedere commissie binnen de vereniging is een bestuurslid als contactpersoon aangewezen. Alle bestuursleden zijn te bereiken via het algemene e-mailadres bestuur@domstaddodgers.nl.

 

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl