Domstad Dodgers Heren 2

Trainer / Coach:
Pietro Campesato

Trainingsdag:
Woensdag


Programma

Datum Tijd Thuis Uit
20-04-2019 14:30 Hazenkamp H3 Domstad Dodgers H2
05-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H2 Bedrocks H1
19-05-2019 14:00 Domstad Dodgers H2 Hickory H1
26-05-2019 15:00 Nieuwegein Diamonds H1 Domstad Dodgers H2
01-06-2019 15:00 Red Caps H2 Domstad Dodgers H2
16-06-2019 11:00 Domstad Dodgers H2 WSB H2
23-06-2019 14:30 Arnhem Rhinos H1 Domstad Dodgers H2
07-07-2019 14:00 Domstad Dodgers H2 Eagles H1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
14-04-2019 14:00 Domstad Dodgers H2 Drachten Diamonds H1 3 - 5
07-04-2019 14:00 Blue Socks H1 Domstad Dodgers H2 8 - 19

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Nieuwegein Diamonds H12200044816
2Drachten Diamonds H1220004344
3WSB H22200044323
4Hazenkamp H3110002199
5Domstad Dodgers H22101022213
6Eagles H12101024133
7Red Caps H22101022027
8Bedrocks H1100100922
9Blue Socks H12002001431
10Arnhem Rhinos H12002001044
11Hickory H12002001048

Agenda

Apr 21

Season Kickoff BBQ

Aanvang: 14:00u

Mei 6

ALV

Aanvang: 20:00u

Mei 10

Pubquiz

Aanvang: 20:00u

Jun 14

Jongens tegen de Meisjes

Jul 6

Summer fun day

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact