Domstad Dodgers Heren 2

Trainer / Coach:
Pietro Campesato

Trainingsdag:
Woensdag


Laatste uitslag

Zaterdag 26 september 2020 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H2

10 - 18

Wyck Lions H1

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
26-09-2020 14:00 Domstad Dodgers H2 Wyck Lions H1 10 - 18
20-09-2020 14:00 Moorfielders H1 Domstad Dodgers H2 40 - 7
12-09-2020 14:00 Domstad Dodgers H2 Houten Dragons H1 1 - 12
06-09-2020 13:30 Eagles H1 Domstad Dodgers H2 13 - 3
23-08-2020 14:00 Blue Socks H1 Domstad Dodgers H2 13 - 14
16-08-2020 10:00 Almere '90 H4 Domstad Dodgers H2 12 - 10
18-07-2020 14:00 Domstad Dodgers H2 Blue Socks H1 7 - 17
12-07-2020 14:00 Nieuwegein Diamonds H1 Domstad Dodgers H2 16 - 8

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Falcons H1980101611178
2Nieuwegein Diamonds H11072101612789
3Moorfielders H11160501214895
4Houten Dragons H195040109271
5Blue Socks H18413098871
6Wyck Lions H1104150999103
7WSB H28314077663
8Eagles H1113170780107
9Almere '90 H482060450113
10Domstad Dodgers H281070260141

Agenda

Geen activiteiten gepland

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact