Domstad Dodgers Heren 2

Trainer:
Ruben van Ittalie en Marc Gussenhoven

Coach:
Maarten Bakker

Trainingsdag:
Woensdag


Laatste uitslag

Zondag 3 juli 2022 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H2

UVV H3

18

-

6

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 28 augustus 2022 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H3

Domstad Dodgers H2

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
28-08-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H2
04-09-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Gryphons H2
11-09-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Moorfielders H1
18-09-2022 11:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H2
25-09-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Wyck Lions H1
02-10-2022 10:30 Panters H1 Domstad Dodgers H2
09-10-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Blue Socks H1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
03-07-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 UVV H3 18 - 6
26-06-2022 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H2 1 - 38
19-06-2022 14:00 Blue Socks H1 Domstad Dodgers H2 6 - 12
12-06-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Panters H1 12 - 7
29-05-2022 13:00 Wyck Lions H1 Domstad Dodgers H2 9 - 5
22-05-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Green Hearts H1 6 - 6
15-05-2022 12:00 Moorfielders H1 Domstad Dodgers H2 5 - 7
01-05-2022 11:00 Gryphons H2 Domstad Dodgers H2 7 - 4
24-04-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Domstad Dodgers H3 8 - 9
16-04-2022 19:30 UVV H3 Domstad Dodgers H2 3 - 13
10-04-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Wombats H2 24 - 4

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Panters H11080201612377
2Domstad Dodgers H21171301514763
3Domstad Dodgers H396120137762
4Wyck Lions H196120139253
5Green Hearts H196120138253
6Gryphons H2116050128267
7Blue Socks H110406088389
8UVV H3102080487126
9Moorfielders H110208046895
10Wombats H290090054210

Meetrainen?

Agenda

Sep 11

Kroegentoernooi


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl