Domstad Dodgers Heren 2

Trainer / Coach:
Damian Zijlstra

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Zaterdag 25 september 2021 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H2

7 - 17

Eagles H1

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
25-09-2021 14:00 Domstad Dodgers H2 Eagles H1 7 - 17
27-06-2021 13:00 Robur '58 H1 Domstad Dodgers H2 9 - 2

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Eagles H11080201610754
2Wyck Lions H186020129141
3Robur '58 H195040107755
4Arnhem Rhinos H295040108263
5Moorfielders H18413098149
6UVV H31041509102108
7Caribe H27304065850
8Blue Socks H27304065659
9WSB H2103070665122
10Domstad Dodgers H36303243282
11Blue Hawks Zwolle H18206044899
12Domstad Dodgers H2200200926

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl