Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainer:
Pieter Flier

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 14 juni 2019 om 19:30 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

14 - 10

UVV HS1

Eerstvolgende wedstrijd

Vrijdag 21 juni 2019 om 19:30 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

UVV HS2

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
21-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2
28-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Phoenix HS2
05-07-2019 19:00 Harriers HS1 Domstad Dodgers HS1
12-07-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS1
23-08-2019 19:00 Centrals HS2 Domstad Dodgers HS1
30-08-2019 19:00 Domstad Dodgers HS1 Nieuwegein Diamonds HS3
02-09-2019 19:30 Quick Amersfoort HS4 Domstad Dodgers HS1
20-09-2019 18:30 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS2
27-09-2019 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
14-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1 14 - 10
31-05-2019 19:00 Knickerbockers HS2 Domstad Dodgers HS1 8 - 22
24-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS4 10 - 16
13-05-2019 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1 10 - 4
10-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS2 8 - 4
03-05-2019 19:00 Red Caps HS1 Domstad Dodgers HS1 22 - 13
19-04-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Harriers HS1 2 - 6
09-04-2019 19:00 Phoenix HS2 Domstad Dodgers HS1 4 - 11
05-04-2019 19:00 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1 3 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Quick Amersfoort HS4970201414371
2The Harriers HS176010127051
3UVV HS1850301011474
4Domstad Dodgers HS195040109883
5Centrals HS2950401010380
6Red Caps HS1840408104102
7Knickerbockers HS293060693152
8Nieuwegein Diamonds HS37205046684
9Phoenix HS282060465106
10UVV HS282060466119

Agenda

Jul 6

Summer fun day

Aug 31

Familiemix

Sep 8

O'Leary's Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00u

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact