Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 24 juni 2022 om 19:00 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

Centrals HS1

24

-

4

Eerstvolgende wedstrijd

Dinsdag 28 juni 2022 om 19:30 uur:

vs

Wyck Lions HS1

Domstad Dodgers HS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
28-06-2022 19:30 Wyck Lions HS1 Domstad Dodgers HS1
01-07-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1
04-07-2022 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2
07-07-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Houten Dragons HS1
11-07-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Nieuwegein Diamonds HS3
24-08-2022 20:00 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1
26-08-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Firebirds HS2
29-08-2022 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1
09-09-2022 18:30 Domstad Dodgers HS1 Panters HS1
23-09-2022 18:30 Domstad Dodgers HS1 Green Hearts HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
24-06-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS1 24 - 4
20-06-2022 19:30 Panters HS1 Domstad Dodgers HS1 13 - 12
10-06-2022 19:30 Green Hearts HS1 Domstad Dodgers HS1 16 - 21
03-06-2022 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1 9 - 8
16-05-2022 19:30 Domstad Dodgers HS1 Wyck Lions HS1 10 - 18
08-05-2022 10:30 Firebirds HS2 Domstad Dodgers HS1 11 - 24
29-04-2022 20:00 Houten Dragons HS1 Domstad Dodgers HS1 19 - 21
15-04-2022 19:00 Centrals HS1 Domstad Dodgers HS1 8 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Panters HS110100002018979
2Green Hearts HS19702014151118
3Wyck Lions HS1851201111973
4Domstad Dodgers HS1850301013498
5Centrals HS11041509141129
6UVV HS274030887109
7Houten Dragons HS11030706137154
8UVV HS11030706107161
9Nieuwegein Diamonds HS372050471137
10Firebirds BSC HS290090066144

Meetrainen?

Agenda

Sep 11

Kroegentoernooi


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl