Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 23 september 2022 om 18:00 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

Panters HS1

14

-

33

Eerstvolgende wedstrijd

Vrijdag 30 september 2022 om 18:30 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

Green Hearts HS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
30-09-2022 18:30 Domstad Dodgers HS1 Green Hearts HS1

Uitslagen

Geen uitslagen gevonden.

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Panters HS1181800036344161
2Wyck Lions HS1161114023217146
3Domstad Dodgers HS1171106022264205
4Green Hearts HS1151005020232194
5UVV HS217908018257211
6Centrals HS1176110013208236
7Houten Dragons HS115609012203214
8Nieuwegein Diamonds HS316401208164286
9UVV HS116401208156265
10Firebirds BSC HS217201504139266

Meetrainen?

Agenda

Nov 19

Jeugdgala

Aanvang: 18:00u


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl