Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainer:
Pieter Flier

Trainingsdag:
Maandag


Programma

Datum Tijd Thuis Uit
19-04-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Harriers HS1
03-05-2019 19:00 Red Caps HS1 Domstad Dodgers HS1
10-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS2
13-05-2019 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1
24-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS4
31-05-2019 19:00 Knickerbockers HS2 Domstad Dodgers HS1
14-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1
21-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2
28-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Phoenix HS2
05-07-2019 19:00 Harriers HS1 Domstad Dodgers HS1
12-07-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS1
23-08-2019 19:00 Centrals HS2 Domstad Dodgers HS1
30-08-2019 19:00 Domstad Dodgers HS1 Nieuwegein Diamonds HS3
02-09-2019 19:30 Quick Amersfoort HS4 Domstad Dodgers HS1
20-09-2019 18:30 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS2
27-09-2019 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
09-04-2019 19:00 Phoenix HS2 Domstad Dodgers HS1 4 - 11
05-04-2019 19:00 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1 3 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Quick Amersfoort HS43300064422
2Domstad Dodgers HS1220004257
3The Harriers HS12200042314
4UVV HS12101022713
5Centrals HS22101022523
6Red Caps HS12101022633
7UVV HS22101021422
8Knickerbockers HS22002002035
9Phoenix HS2200200830
10Nieuwegein Diamonds HS33003002639

Agenda

Apr 21

Season Kickoff BBQ

Aanvang: 14:00u

Mei 6

ALV

Aanvang: 20:00u

Mei 10

Pubquiz

Aanvang: 20:00u

Jun 14

Jongens tegen de Meisjes

Jul 6

Summer fun day

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact