Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainer:
Pieter Flier

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Woensdag 16 september 2020 om 18:30 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

5 - 13

Harriers HS1

Eerstvolgende wedstrijd

Vrijdag 25 september 2020 om 18:30 uur:

vs

Matchmakers HS1

Domstad Dodgers HS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
25-09-2020 18:30 Matchmakers HS1 Domstad Dodgers HS1
02-10-2020 18:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS2
09-10-2020 18:30 Wyck Lions HS1 Domstad Dodgers HS1
16-10-2020 18:30 Red Caps HS1 Domstad Dodgers HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
16-09-2020 18:30 Domstad Dodgers HS1 Harriers HS1 5 - 13
11-09-2020 18:30 Domstad Dodgers HS1 Blue Socks HS2 3 - 10
04-09-2020 18:30 Panters HS1 Domstad Dodgers HS1 15 - 10
21-08-2020 19:00 Wombats HS2 Domstad Dodgers HS1 11 - 6
14-08-2020 19:00 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS4 1 - 21
07-08-2020 19:00 Moorfielders HS1 Domstad Dodgers HS1 12 - 11
10-07-2020 19:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS1 18 - 3

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Quick Amersfoort HS4870101411949
2Wombats HS286020129480
3The Harriers HS165010107444
4Moorfielders HS16411099282
5Blue Socks HS26402087745
6Wyck Lions HS16402087666
7Panters HS16204049367
8Matchmakers HS17205045695
9Red Caps HS171150368124
10Domstad Dodgers HS17106025485
11Red Caps HS270070062128

Agenda

Sep 23

ALV

Aanvang: 20:00u

Nov 7

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact