Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainer:
Pieter Flier

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 27 september 2019 om 20:00 uur:

vs

UVV HS1

15 - 24

Domstad Dodgers HS1

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
27-09-2019 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1 15 - 24
20-09-2019 18:30 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS2 20 - 5
02-09-2019 19:30 Quick Amersfoort HS4 Domstad Dodgers HS1 11 - 14
30-08-2019 19:00 Domstad Dodgers HS1 Nieuwegein Diamonds HS3 12 - 6
23-08-2019 19:00 Centrals HS2 Domstad Dodgers HS1 10 - 12
05-07-2019 19:00 Harriers HS1 Domstad Dodgers HS1 8 - 13
28-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Phoenix HS2 7 - 4
21-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2 24 - 14
14-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1 14 - 10
31-05-2019 19:00 Knickerbockers HS2 Domstad Dodgers HS1 8 - 22
24-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS4 10 - 16
13-05-2019 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1 10 - 4
10-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS2 8 - 4
03-05-2019 19:00 Red Caps HS1 Domstad Dodgers HS1 22 - 13
19-04-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Harriers HS1 2 - 6
09-04-2019 19:00 Phoenix HS2 Domstad Dodgers HS1 4 - 11
05-04-2019 19:00 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1 3 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1The Harriers HS1181404028200120
2Domstad Dodgers HS1171304026224156
3Quick Amersfoort HS4181305026276151
4UVV HS1181017021226184
5Centrals HS2181017021213165
6Red Caps HS1171007020261187
7UVV HS2185112011183285
8Knickerbockers HS2185013010157276
9Nieuwegein Diamonds HS318411309180263
10Phoenix HS218301506110243

Agenda

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact