Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Zaterdag 10 oktober 2020 om 12:00 uur:

vs

Wyck Lions HS1

15 - 8

Domstad Dodgers HS1

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
10-10-2020 12:00 Wyck Lions HS1 Domstad Dodgers HS1 15 - 8
02-10-2020 18:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS2 16 - 6
25-09-2020 18:30 Matchmakers HS1 Domstad Dodgers HS1 8 - 6
16-09-2020 18:30 Domstad Dodgers HS1 Harriers HS1 5 - 13
11-09-2020 18:30 Domstad Dodgers HS1 Blue Socks HS2 3 - 10
04-09-2020 18:30 Panters HS1 Domstad Dodgers HS1 15 - 10
21-08-2020 19:00 Wombats HS2 Domstad Dodgers HS1 11 - 6
14-08-2020 19:00 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS4 1 - 21
07-08-2020 19:00 Moorfielders HS1 Domstad Dodgers HS1 12 - 11
10-07-2020 19:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS1 18 - 3

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Quick Amersfoort HS41180301615681
2Wombats HS2970201410787
3The Harriers HS186020128865
4Blue Socks HS275020109545
5Wyck Lions HS175020109174
6Moorfielders HS16411099282
7Matchmakers HS194050875105
8Panters HS173040610779
9Domstad Dodgers HS1102080484114
10Red Caps HS191170371151
11Red Caps HS290090072155

Agenda

Geen activiteiten gepland

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact