Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 24 september 2021 om 19:00 uur:

vs

UVV HS2

2 - 16

Domstad Dodgers HS1

Eerstvolgende wedstrijd

Dinsdag 28 september 2021 om 18:30 uur:

vs

Phoenix HS2

Domstad Dodgers HS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
28-09-2021 18:30 Phoenix HS2 Domstad Dodgers HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
24-09-2021 19:00 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1 2 - 16
20-09-2021 20:00 Nieuwegein Diamonds HS4 Domstad Dodgers HS1 12 - 27
17-09-2021 18:30 Domstad Dodgers HS1 Red Caps HS2 9 - 9
15-09-2021 19:00 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1 13 - 4
03-09-2021 18:30 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS1 5 - 6
20-08-2021 21:00 Wombats HS2 Domstad Dodgers HS1 10 - 9
16-07-2021 19:00 Green Hearts HS1 Domstad Dodgers HS1 13 - 15
09-07-2021 19:30 Domstad Dodgers HS1 Phoenix HS2 19 - 3
02-07-2021 19:00 Domstad Dodgers HS1 Wombats HS2 8 - 12

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Red Caps HS2971101516887
2Knickerbockers HS1970201411396
3Wombats HS2860201212078
4Domstad Dodgers HS1951301112171
5Green Hearts HS1850301014268
6UVV HS1840408118103
7Nieuwegein Diamonds HS4920704107177
8Phoenix HS260060026118
9UVV HS280080060177

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl