Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainer:
Pieter Flier

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 23 augustus 2019 om 19:00 uur:

vs

Centrals HS2

10 - 12

Domstad Dodgers HS1

Eerstvolgende wedstrijd

Vrijdag 30 augustus 2019 om 19:00 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

Nieuwegein Diamonds HS3

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
30-08-2019 19:00 Domstad Dodgers HS1 Nieuwegein Diamonds HS3
02-09-2019 19:30 Quick Amersfoort HS4 Domstad Dodgers HS1
20-09-2019 18:30 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS2
27-09-2019 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
23-08-2019 19:00 Centrals HS2 Domstad Dodgers HS1 10 - 12
05-07-2019 19:00 Harriers HS1 Domstad Dodgers HS1 8 - 13
28-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Phoenix HS2 7 - 4
21-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2 24 - 14
14-06-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1 14 - 10
31-05-2019 19:00 Knickerbockers HS2 Domstad Dodgers HS1 8 - 22
24-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS4 10 - 16
13-05-2019 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1 10 - 4
10-05-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS2 8 - 4
03-05-2019 19:00 Red Caps HS1 Domstad Dodgers HS1 22 - 13
19-04-2019 19:30 Domstad Dodgers HS1 Harriers HS1 2 - 6
09-04-2019 19:00 Phoenix HS2 Domstad Dodgers HS1 4 - 11
05-04-2019 19:00 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1 3 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1The Harriers HS114110302214793
2Quick Amersfoort HS4141103022227122
3Domstad Dodgers HS113904018154119
4UVV HS112705014151110
5Centrals HS213706014156125
6Red Caps HS113706014194151
7UVV HS21240808115201
8Nieuwegein Diamonds HS31230906111158
9Phoenix HS21330100686157
10Knickerbockers HS214301106125230

Agenda

Aug 31

Familiemix

Sep 8

O'Leary's Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00u

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact