Domstad Dodgers Slowpitch Heren 1

Coach:
Ramon van den Boogaard


Laatste uitslag

Vrijdag 1 juli 2022 om 19:00 uur:

vs

Domstad Dodgers SL1

Falcons SL1

14

-

10

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
01-07-2022 19:00 Domstad Dodgers SL1 Falcons SL1 14 - 10
13-06-2022 19:30 Dragons Squad Domstad Dodgers SL1 26 - 19
03-06-2022 19:00 Domstad Dodgers SL1 Quick Rocks 11 - 6
02-05-2022 19:30 Thamen Turtles Domstad Dodgers SL1 3 - 13
22-04-2022 19:00 Falcons SL1 Domstad Dodgers SL1 18 - 11

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Quick Rocks4301066937
2Falcons SL15302067062
3Domstad Dodgers SL15302066863
4Dragons Squad5302068687
5Thamen Turtles5203047174
6HCAW SL14004003778

Meetrainen?

Agenda

Sep 11

Kroegentoernooi


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl